אודותיי

שלום,

.ברוכים הבאים לאתר שלי

שמי מרינה קושניר ואני מטפלת ברפואה סינית עתיקה, מגע ושיטות טבעיות.

 אני מטפלת בדיקור סיני, דיקור קוסמטי אסטתי, מטפלת בכירה בשיאצו, בוגרת מסלול משולב של הפקולטה לחקלאות במסלול לימודיי רפואה סינית עתיקה ומרכז אלה ללימודים מתקדמים, מאז סיום לימודיי השיאצו ותחילת הטיפולים בקליניקה מעולם לא הפסקתי לשאוף ללמוד עוד טכניקות ולגוון את הידע, על מנת לדייק ולהעצים את הטיפולים שאני מעניקה.

מגיל צעיר ידעתי כי הייעוד שלי הוא טיפול וריפוי. תמיד רציתי להיות רופאה, אבל במהרה הבנתי כי מקומי לא בקופות החולים ומצאתי עצמי נמשכת לתורות וסודות הרפואה המשלימה. כאשר נוכחתי לראשונה בעוצמת וחכמת הרפואה הסינית העתיקה ידעתי שמצאתי את מקומי.

התחלתי ללמוד בפקולטה ברחובות שלוחה של האוניברסיטה העברית במסלול לימודי רפואה סינית עתיקה, שם צללתי לעומקי הטאו שיאצו, עקרונות התזונה ועולם צמחי המרפא. כיום אני בשנה החמישית ללימודים, מתמחה ומטפלת בדיקור בקליניקה הלימודית בנס ציונה.

מלבד השיאצו והדיקור, אני מטפלת גם בעיסוי הוליסטי רפואי לנשים בהריון, אשר משלב טכניקות ומסורות ממקורות שונים (עיסוי אירוודי, לומי לומי, עיסוי תאילנדי ועוד). את ההכשרה המקצועית בעיסוי רכשתי בקורסים וסדנאות, ובמהלך  טיפולים בקליניקה ובמהלך טיפולים רבים בבית ספא שונים פיתחתי גישה טיפולית משלי.
.באתר זה תוכלו להיחשף למאמרים בנושאים מגוונים ומעניינים ולהתחיל בריפוי – כבר עכשיו !

לדף הפייסבוק :https://www.facebook.com/mk.naturalmedicine

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s